25 Nisan 2019 Perşembe

Korkunun Ecele Faydası

Yusuf Emre ŞİMŞEK

Yusuf Emre ŞİMŞEK

E-Posta : zaguda.net@gmail.com

Trabzonspor eşine zor rastlanır bir kongre sürecini tamamladı. Kongre üyeleri cesaretine ve korkusuzluğuna güvenmiş olacak ki İbrahim Hacıosmanoğlu'nu Trabzonspor'un yeni başkanı yaptı. Yıllardır bu görev için uğraşan, mücadele eden ve büyük bir hazırlık sürecinden geçen Hacıosmanoğlu zamanla nasıl bir başkan olduğunu gösterecektir.

Kısaca kongrenin detaylarından bahsetmek gerek. Günün başında yaşanan tartışmalar, salonun yetersizliği, personel zaafiyeti, sayım işleminin asırlar sürmesi ve organizasyonun eksik planlanmış olması eksiklikler olarak göze çarptı. 67 kez genel kurul yapmış bir camiaya yakışır bir program olmadı. Ancak yine de biz getirilerinin hayırlı olacağını umalım. Kongrenin en büyük kazancı ise bir çok adayın Trabzonspor başkanlığına talip olması ve yarışı sonuna kadar sürdürmeleriydi. Bu Trabzonspor demokrasisi ve statükonun yıkılması adına çok önemli bir gelişme olarak yorumlanabilir. Şahsım adına bu yola baş koyan Hakan Kulaçoğlu, Metin Atasoy, Muharrem Usta ve Emre Aksoy'a tekrar tekrar teşekkür eder ve Trabzonspor'a hizmet noktasında yine, yeniden yarışmalarını temenni ederim.

Oy verelim yada vermeyelim Trabzonspor başkanının hakettiği desteği ve saygıyı görmelidir. İyi işlerinde yanında yer almak nasıl görevimizse hatalarında da karşısında olacağımız aşikardır. Ancak herkesin olduğu gibi onunda bir hata kredisi her zaman olmalıdır.

En fazla ilgi çekici husus Hacıosmanoğlu'nun rakip yönetici, medya ve taraftarların yüreğine saldığı korkudur. Böylesi cesur açıklamaları taraftarımıza da güç vermektedir. Trabzonspor'un içinde bulunduğu problemleri tespit ettiğini umuyor ve onları çözmek için mesai harcayacağını düşlüyorum. Burada en büyük güvencem bizden biri olduğu gerçeğidir.

Rakipler unutmasın ki korkunun ecele faydası yoktur. Ne kadar korksalar da, binbir türlü oyunlar oynasalar da Trabzonspor devrimi ile yeniden yüzleşecekler. Mustafa Reşit Akçay geçen sene yaşattığı mucizelere yenilerini ekleyecek ve o küçük kentin koca yürekli çocukları yeni bir hikayeyi kendi kalemleriyle yazacak. Bize düşen bu uğurda bütünleşmek, sabırlı olmak ve kendi çocuklarımıza bir şansı çok görmemektir. 


28 Mayıs 2013 Salı 16:35
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

TÜRKİYE GÜNDEMİ

Arkadaşını öldürdü, gülerek emniyete geldi

İzmir’de, arkadaşıyla alkol alan emekli astsubay, çıkan tartışma sonucu arkadaşını önce boğarak

Nargileye de sağlık uyarısı geldi

Nargile şişeleri üzerinde sağlık uyarılarının bulunması zorunlu hale getirildi.

Ağaoğlu'ndan '300 bin TL'lik bebek arabası!

2.1 milyar dolarlık servetin sahibi olan Ali Ağaoğlu, aşkı Petek Ertüre ve oğlu Ali Ege'ye ilk jestini

Dayanamadı, yüzüne tükürdü

Maganda cinayeti davasında öldürülen Ceylan'ın annesi sanığın yüzüne tükürdü.

İçki içen kadına meydan dayağı!

Sahilde içki içip sarhoş olan kadın ve sevgilisine meydan dayağı...

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

TRABZON - HAVA DURUMU

TRABZON